Понеділок, 24.06.2019, 16:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Кременчуцької ЗОШ№23

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Творчий портрет

 
Гончаренко Катерина Леонідівна вчитель біології, спеціаліст І категорії , педагогічний стаж 9 років. Учитель працює над проблемою: «Диференціація та індивідуалізація навчальної діяльності на уроках біології». Веде активну позакласну роботу з предмета. Її учні – постійні учасники різних екологічних конкурсів і проектів. У 2010 р. створила посібник «Узагальнюючі уроки біології у 8 класі»
 
Дорошенко Світлана Миколаївна учитель початкових класів, «Старший учитель», педагогічний стаж 22 роки Світлана Миколаївна узагальна досвід роботи над проблемою «Економічне виховання учнів початкових класів», працює над проблемою: «Розвиток критичного мислення на уроках природознавства».
 
Копійка Катерина Петрівна вчитель фізики, вища категорія, «вчитель-методист», педагогічний стаж 35 р. Тема педагогічного досвіду: «Система використання структурно-логічних таблиць – один із шляхів формування пізнавальних інтересів та активізації розумової діяльності учнів у процесі викладання фізики» В авторському посібнику «Структурно-логічні таблиці з фізики» запропонована методика впровадження педагогічної технології, в основі якої – принцип модульності у навчанні, що передбачає організацію отримання знань у дискретно-неперервному полі з наперед заданою програмою, яка складається із сукупності логічно завершених доз навчального матеріалу (модулів) із структурованим змістом кожного блоку та системою опорних оцінок. Для вчителів області провела майстер-клас «Модульне навчання. Використання структурно-логічних таблиць» (червень 2009 р.), для вчителів міста – «Використання структурно-логічних таблиць у процесі викладання фізики» (20.01.2010р.). Результати роботи з обдарованими учнями високі. У 2006-2007 н.р. – ІІ міське на районному етапі олімпіади з фізики, 2007-2008 – ІІІ місце на районному етапі, 2009-2010 н.р. – ІІІ місце на міському етапі. Її учні активні учасники Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня».
 
Мазур Ніна Василівна – вчитель математики вищої категорії, «вчитель-методист», педагогічний стаж 28 р. Учитель працює над темою „Формування пізнавальних інтересів учнів під час вивчення шкільного курсу математики". Головною дидактичною проблемою є підвищення мотивації та інтересу до навчання. Створила «Збірник різнорівневих контрольних робіт з алгебри та початків аналізу та геометрії в 10 класі» і «Дидактичні ігри на уроках математики».
 
Троян Юлія Анатоліївна Лауреат міського етапу конкурсу «Учитель року-2009», вчитель математики та інформатики вищої категорії , педагогічний стаж 10 років. Учитель працює над проблемою: «Використання математичного моделювання на уроках інформатики та математики». Юлія Анатоліївна формує стійкий інтерес до вивчення точних наук, бажання більш глибоко засвоювати питання, що вивчаються. Поєднання математики та програмування дозволяє застосовувати проблемний підхід (від практики до теорії) при розв’язуванні як програмістських, так і математичних завдань, що вчить учня здобувати нові знання, шукати потрібну інформацію. Юлія Анатоліївна – тренер районного рівня за програмами «Intel®. Навчання для майбутнього» та «Microsoft®. Партнерство в навчанні». На сучасному етапі своєї професійної діяльності Юлія Анатоліївна працює над систематизацією використання методу проектів для вирішення основної проблеми – створення математичних моделей при навчанні учнів інформатики та математики. Результати роботи узагальнено в збірках «Використання математичного моделювання на уроках математики та інформатики. Бінарні уроки з математики та інформатики» та «Вказівки розгалуження та повторення в середовищі програмування Делфі». Працює з класами технологічного профілю, напрямок «Комп’ютерні технології автоматизованого проектування», створила навчальний посібник для учнів та вчителів «Тривимірне моделювання в AUTOCAD».
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz